Szkolenia i doradztwo

Kim jesteśmy?
RoRa Konsulting  to zespół doświadczonych pasjonatów gastronomii, dla których prowadzenie restauracji jest od wielu lat receptą na życie. Profesjonalizm i doświadczenie jest podstawową cechą tworzonych projektów. Kompleksowe i kreatywne doradztwo gastronomiczne stanowi główny aspekt działania firmy.
Co robimy?
Analizujemy, projektujemy rozwiązania, otwieramy nowe lokale gastronomiczne, precyzyjnie odpowiadamy na potrzeby klientów diagnozując sytuację lokali już istniejących.
Poprzez analizę potrzeb szkoleniowych, szkolenia, rekrutację i coaching stworzymy kompetentną kadrę zarządzającą i personel lokalu gastronomicznego czy hotelu. Przeszkolimy kadrę menedżerską, kelnerów, barmanów i baristów. Zapewnimy również dużą dawkę profesjonalnej wiedzy pozostałym pracownikom lokalu. Warsztatowe szkolenia w naszej restauracji pozwalają sprawdzić zdobytą wiedzę w praktyce
Otwarcie pubu, kawiarni, restauracji lub przytulnego bistro z RoRa Konsulting pozwoli zminimalizować ryzyko na samym początku inwestycji a kompetentna, wyszkolona przez RoRa Konsulting załoga lokalu zapewni nie tylko odpowiednią obsługę i satysfakcję klientów ale przede wszystkim zyski i możliwość rozwoju lokalu.

Zapraszamy do kontaktu:

tel. 604487512;  e-mail: rorakonsulting@gmail.com
 

 
 
Sochaczew restauracja